„Budowa Drogowej Trasy Średnicowej, odcinek G2”05.10.2015

Budowa Drogowej Trasy Średnicowej, odcinek G2 - Gliwice.

Rozpoczeliśmy prace związane z budową sieci światłowodwej w ramach zadania „Budowa Drogowej Trasy Średnicowej, odcinek G2 - Gliwice”. Budowa DTŚ to obecnie jedna z największych inwestycji drogowych na śląskiu. Arteria drogowa zapewni wygodny i szybki dojazd do centrów kilku dużych miast, w tym do stolicy województwa. Łączyć będzie Katowice, Chorzów, Świętochłowice, Rudę Śląską, Zabrze i Gliwice. Inwetorem inwestycji jest Urzęd Marszałkowski Województwa Śląskiego. Inwestor zastepczy DTŚ S.A.  Planowany termin zakończenia prac grudzień 2015 r.

 

Czytaj dalej
Przbudowa obiektu mostowego wraz z drogami dojazdowymi w ciągu ul. Rudzkiej w Rybniku01.07.2015

Przbudowa obiektu mostowego wraz z drogami                    dojazdowymi w ciągu ul. Rudzkiej w Rybniku

Rozpoczeliśmy prace związane z przebudową i budową sieci telkomunikacyjnej, elektroenergetycznej SN oraz oświetlenia ulic w ramach zadania : "Przbudowa obiektu mostowego wraz z drogami dojazdowymi w ciągu ul. Rudzkiej w Rybniku". Inwestorem jest Urząd Miasta Rybnika. Planowany termin zakończenia prac to październik 2015 r.

Czytaj dalej
Budowa sieci teleinformatycznej na Harmony of the Seas14.05.2015

Harmony of the Seas

Rozpoczeliśmy prace przy budowie sieci teleinformatycznej na największym obecnie budowanym na świecie statku pasażerskim "Harmony of the Seas". Inwestorem jest ROYAL CARIBBEAN INTERNATIONAL. Statek jest budowany w stoczni STX France w St. Nazaire.  Planowany termin ukończenia prac to maj 2016 r.

 

Czytaj dalej