Modernizujemy oraz budujemy infrastrukturę telekomunikacyjną i energetyczną na krajowym i zagranicznym rynku od 1994 roku

O nas

Naltel to rodzinne przedsiębiorstwo, działające od lat 90. XX wieku.
Jesteśmy liderem w branży telekomunikacyjnej, elektroenergetycznej i systemów SRK. Nasza długoletnia historia to transformacja z mikrofirmy do średniego przedsiębiorstwa, zatrudniającego blisko 40 pracowników.

Wyróżnia nas najwyższa jakość, profesjonalizm i umiejętność dostosowania się do różnorodnych zadań. Rzetelność, fachowość oraz terminowość są podstawowymi wartościami, którymi się kierujemy.

Dzięki strategicznemu partnerstwu z Retis, francuskim liderem w sieciach i instalacjach niskoprądowych, rozpoczęliśmy działalność we Francji w 2015 roku. Nasze doświadczenie rośnie z każdym rokiem, a nasza fachowość owocuje w prestiżowych projektach. Jednym z nich było zaangażowanie w prace nad "The Wonder of the Seas" - największym obecnie na świecie statkiem pasażerskim.

Przez niemal 30 lat zdobyliśmy uznanie na rynku, świadcząc usługi dla różnych przedsiębiorstw, instytucji i liderów branżowych. Nasza kompleksowość i partnerstwo z kooperantami oraz dostawcami przyczyniły się do naszego sukcesu. Dbałość o jakość, wiedza i elastyczność w realizacji zleceń to fundamenty naszego działania.

Zaufaj Naltel i odkryj nieograniczone możliwości w dziedzinie telekomunikacji. Jesteśmy gotowi sprostać Twoim najwyższym wymaganiom, zapewniając doskonałe rozwiązania dla Twojego biznesu.

Siedziba Naltel Jastrzębie-Zdrój
Masz pytania?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami, a nasz zespół udzieli Ci odpowiedzi na Twoje zapytania tak szybko, jak to możliwe.
napisz do nas